Aktualności

Joanna Jędrzejczyk nową ambasadorką marki Formotiva!

Miło nam poinformować, iż Joanna Jędrzejczyk zaledwie na kilka dni przed rewanżem z Rose Namajunas, o mistrzostwo świata UFC, zdecydowała się nawiązać współpracę z naszą marką!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciastka czekoladowe

Brak Ci pomysłu na szybką i zdrową przekąskę? Przygotuj Ciastka czekoladowe na bazie naszej odżywki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok – nowy kalendarz!

Kalendarz na rok 2017 już dostępny!

CZYTAJ WIĘCEJ

FIT Piernik

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia na naszą specjalną prośbę Fit Queen - Dana przygotowała przepis na piernik świąteczny. Życzymy Wam Wesołych Świąt oraz smacznego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Formotiva sponsorem głównym Gali KSW 36!

Miło nam poinformować, iż Formotiva Pharma Nutrition po raz drugi została sponsorem głównym gali Konfrontacji Sztuki Walki Polskiej Federacji MMA. 36. Gala KSW już w najbliższą sobotę 1 października godzina 20:10.

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMOTIVA na FIWE 2016

Największe targi Fitness & Wellness w Polsce! Serdecznie zapraszamy na stoisko Formotiva, na którym czekać będą na Was nie tylko przepyszne produkty do degustacji, ale także najlepsi zawodnicy sceny kulturystycznej i fitness: Hubert i Natalia Kulczyńscy, Magdalena Koral, Mariusz Bałaziński, Bartoszem Leoniewski oraz Jakub Szczerba.

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMOTIVA sponsorem głównym Gali KSW 35

Mamy wielki zaszczyt poinformować, że Formotiva Pharma Nutrition została sponsorem głównym gali Konfrontacji Sztuki Walki Polskiej Federacji MMA. Nawiązaliśmy współpracę z Federacją KSW – największą w Europie oraz trzecią na świecie Federacją promującą sporty walki w formule MMA, obejmując stanowisko sponsora głównego gali KSW 35. Zapraszamy do oglądania 35. Gali KSW już w najbliższy piątek 27 maja godzina 20:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Światowa premiera marki FORMOTIVA

Największe międzynarodowe targi fitness, wellness i zdrowia, czyli targi FIBO w Kolonii to idealne miejsce na światową premierę nowej marki na rynku odżywek dla sportowców. Ponad 725 wystawców z 40 krajów i prawie 150 tysięcy odwiedzających z różnych zakątków świata. Marki FORMOTIVA nie mogło tam zabraknąć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnik Formotiva Team Wicemistrzem Świata!

Zawodnik Formotiva Team – Hubert Kulczyński zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Świata w Kulturystyce i Kulturystyce Klasycznej w hiszpańskiej miejscowości Benidorm. To wielki powód do dumy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Produkty Formotiva debiutują na rynku!

Z przyjemnością informujemy, że produkty FORMOTIVA PHARMA NUTRITION trafiły już do sprzedaży i wkrótce pojawią się w najlepszych sklepach z odżywkami.

CZYTAJ WIĘCEJ